Návštěvnost – to je, oč tu běží

12. dubna 2011 v 23:59 | Tereza Matoušková |  Postřehy a odbornosti
Stejně jako knížky potřebují kupce, webové stránky se neobejdou bez svých návštěvníků. Můžete říct, že si jen tak blogujete pro radost, ale pokud vám na stránky nikdo nepáchne, nenechá vzkaz, ani neokomentuje, brzy vás to těšit přestane.
Na internetu můžete najít milióny rad, jak si čtenáře získat. Některé jsou užitečné, jiné hloupé jako prázdný demižon. Toto je čistě můj pohled na věc, neberte to jako osvědčené rady. Věnovat se budu čistě osobním stránkám a blogům, spíše amatérským než vyloženě profesionálním. Nejsem žádný odborník. Pokud vám přesto něco z toho pomůže, budu jen ráda.

1. Máš světu co říct, kámo?

Je skvělé, že máte hezky upravený a příjemně vypadající blog, či web, ale když tu náhodný návštěvník nalezne tři články o nějaké pochybné celebritě a omluvu, že na blog teď nemáte čas, tak se s největší pravděpodobností otočí na patě a půjde se podívat na Novinky.cz, jestli už konečně bouchla ta jaderná elektrárna. Nikdy už se nevrátí.

Jestli chcete mít svůj okruh příznivců, musíte jim mít první co nabídnout a obětovat tomu dostatečné množství času. Píšete? Malujete? Vaříte? Chováte křečky? Ano? Myslíte si, že to lidi bude zajímat? Ano? Tak směle do toho.

Že nic neumíte a nic neděláte? V tom případě je nám líto, ale na váš blogísek chodit nebudeme.
Já osobně nejsem příznivcem blogových deníčku. Většinou se to totiž zvrhává v:

Ahoj, lidišky...
Dneska jsem byla s mamčou nakupovat a spadla mi na hlavu traverza, takže jsem trošku mimo. Ale koupila jsem si hezký tričko. Předtím jsem byla ve škole a tam byla děsná nuda. Měli jsme chemii a matiku... a

...koho to do psího ucha zajímá???

Existují pochopitelně i deníčky, které stojí za to číst, z patra mě napadá třeba Citová prostitutka nebo Lilithen. Tyhle dva blogy mají ovšem společné dvě věci - autorky umí poutavě a čtivě psát, mají nějaké životní zkušenosti, nadhled a tudíž mají člověk co sdělit.

2. Vzhled a taková ty další lákadla...

Osobní web nebo blog podle mého nemusí mít profesionální vzhled, design by měl odpovídat spíše zvolenému tématu a měl by v sobě nést část vašeho charismatu. Nemám ráda nazdobené a vyumělkované vzhledy, které se člověk někde zadarmo stáhne, protože to vypadá hezky a protože se mu líbí vzhled s elfíky, přičemž nepřemýšlí nad tím, jestli to vyloženě sedí k jeho stránkám. Ano, vypadá to hezky, ale na takové vzhledy člověk narazí na každém rohu a mně osobně už všechny takto vyfintěné blogy splývají v jednu barevnou šmouhu.

Daleko spíš mi potom utkví řízené načmárané šílenství s ještěrkami a pivními krígly, které naleznete u jednoho místního plcha.

Tak jako tak, spousta lidí dá zejména na první dojem. Můžete psát jako Tolkien, ale když budete mít nudně šablonovité stránky bez jakéhokoliv motivu, většinu čtenářů to odradí a zmizí vám na obhlídku elektráren.

Důležité jsou i názvy článků. Tak schválně, píšete článek o škodlivosti léků, co by vás praštilo do očí víc:

1. Tak jsem napsala něco o lécích...
2. Polykat, či nepolykat?

Ano, občasný útok na nejnižší pudy je důležitý. Musíte ale potom splnit očekávání. Když dáte článku název "Sex" a pod něj umístíte blikající barevné animace a několik zloghotyckých obrázků, tak vám možná návštěvnost stoupne, ale na oblibě si tím nezískáte.

3. Špatná reklama, taky reklama? Zapomeňte.

Tím jsem se elegantně dostala k tomu, o čem jsem chtěla napsat především. Ano, řeč je o našich milovaných spameřích a "Muciky mucQ, tvoje milované SBénko, obíhám, chápeš".

Milé děti (předpokládám, že osoby starší 18 let, už z takových lamovin vyrostly),

já chápu, že si potřebujete udělat reklamu, všichni si potřebujeme dělat průběžně reklamu, aby naše stránky byly vidět. Jenomže je třeba si uvědomit, že čistá návštěvnost úspěch nedělá, úspěchem je, když o vás lidi ví, když vás obdivují, milují a píšou/mluví o vás. Úspěchem je, když něco umíte a když to umíte zprostředkovat ostatním. Čísílko na počítadle je věc hezká, ale v reálném životě si s ním můžete akorát tak vytřít ona sladká místa, kam vás lidi za vaše komentáře, tak rádi posílají.
Pokud vám ale přece je o to číslo jde, jen o něj a o nic jiného a myslíte si, že se bez něj váš život zhroutí, tak si laskavě aspoň na nic nehrajte. Tím, že za svoje "koukni pls na můj bloček" napíšete "toto není reklama", si rozhodně nepomůžete, jenom tím potvrzujete svou nízkou schopnost sociálního vnímání a vlastně i vnímání obecně. Zkráceně řečeno debilitu.
Takže příště mi, prosím, napište na rovinu:

Maruška312, tvůj milovaný sPaMeR, obíhám, chápeš
"Ahoj, dělám si tu reklamu, tvé články jsem ani nečetla a potřebuji si zvednout čísílko na počítadle, protože mi dělá radost, když mám víc jak 500 návštěv denně. Děkuji za pochopení."

V tomto případě se nad vámi možná smiluji, ocením vaši upřímnost a třeba vás i navštívím, ta minuta mě nezabije a když je to pro vás takové terno... V opačném případě na vás kašlu a věřte, že kašlat na vás bude většina zdejší populace.

4. Jak tedy na reklamu?

Nejlepší reklamou pro blog nebo pro web je dobrý článek. Pokud máte dobré články a přesto návštěvnost stagnuje, budete muset vyrazit do světa a rozšířit svou adresu všude možně.

Vaše adresa by měla být jednoduchá a lehce zapamatovatelná. www.brloh.webnode.cz se určitě pamatuje lépe, než www.superrr-medvedikový-pelech-od-werrrusky.blog.cz.

Pište věcné komentáře (nezapomeňte si vyplnit políčko web, jinak je to na houby), prezentujte se v různých komunitách jako jsou literární servery, založte si fanouškovskou stránku na nějaké sociální síti (věc proklínaná, ale pro autora neskutečně užitečná), staňte se aktivními členy klubů, v poslední době se jich vyrojilo tolik, že to jeden ani nestačí sledovat. Buďte na své návštěvníky milí. Odpovídejte na jejich komentáře. Diskutujte s nimi. Spokojený čtenář je stálý čtenář.

K tomuto bych měla ještě jednu poznámku. Neměňte adresu blogu každého půl roku, je to pěkně otravné. Taktéž nechápu jedince, kteří mají deset blogů/stánek, každý na jiné téma (kreslení, psaní, šití,...). Admin potom nemá ani na jedny stránky pořádně čas a výsledkem je spousta nedodělků. Nebo si myslíte, že by se vaše obrázky s básničkami popraly?

Rada nakonec: Neztrácejte nadhled. Poslední dobou se každý žene za nějakým úspěch a jak už psal Destinateus, staré dobré blogování je mrtvé. Nikdy ale neuškodí trochu zvolnit. :-)

Nachystejte si hrnky na dušičky, lov začíná,

Temnářka

Mohlo by vás zajímat:
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 veruce veruce | Web | 13. dubna 2011 v 6:47 | Reagovat

Návod dobrý. Na návštěvnost si nemůžu stěžovat, spíš mě mrzí, že mi čtenářů spíš ubývá než přibývá a to tomu blogu věnuju většinu volného času. Docela by mě zajímalo, co dělám špatně.

2 Sikar Sikar | Web | 13. dubna 2011 v 7:58 | Reagovat

Bod 1 jsem odkýval, protože si vzpomínám, jak na Taverně v místnosti Taverna bloguje svého času jistá osoba KAŽDÝ den psala skoro stejný příspěvek typu "šla jsem do práce, tam mě naštvala kolegyně, šla jsem domů z práce". S tím rozdílem, že to bylo na půl stránky a po nějaké době to začalo všechny dost prudit. Vzpomínám, jak se obhajovala, že co jiného než popis jejího dne tam má dávat. Brala to pomalu jako povinnost nám dodat každý nudný den a všechny tím krkla, zatímco jiný uživatel tam podobnou "plachtu" napíše jednou do týdne, ale vždy se jedná o nějaký zajímavý zážitek.

A vůbec netuším jaké ještěrky v plších krýglech máš na mysli.

3 Krist Krist | Web | 13. dubna 2011 v 8:14 | Reagovat

pěkně napsané :) a musím s tebou souhlasit ve všech bodech :D ale chci jen podotknout že mě je 15 a kydy typu "MuCíQ KoUkNi Na MůJ bLoGís. MucQ! fakt nepíšu :D neříkám že jsem je v deseti letech nepsala, to jo :D ale už jsem z toho vyrostla xD... a bohužel musím souhlasit s tím že staré dobré blogování je mrtvé :(

4 Cirrat Cirrat | Web | 13. dubna 2011 v 9:01 | Reagovat

Článek pěkný, ale tak úplně nesouhlasím s Destinateem. Ale to je na delší článek, ne na koment :-)

"Spadla mi na hlavu traverza, ale mám tričko" mě pobavilo :-) Vzpomněla jsem si na Venominu TopInQu :-D

5 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 13. dubna 2011 v 9:11 | Reagovat

Ano, ještěrky v krýglech zvyšují návštěvnost, ale těžce se chytají, potvory.

6 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 13. dubna 2011 v 9:23 | Reagovat

[1]: Chce to tvrdší přístup. Svázat, hodit do sklepa, zamknout a hlídat. :-D

[2]: Naprosto obecné, nenápadané a neidentifikovatelné ještěrky.

[3]: Nepsala jsem, že to všichni náctiletí dělaj znám mraky těch, co ne. ;-) Ale jeden takový srandista občas stačí. :-)

[Smazaný komentář] Já taky, původně jsem to chtěla zvíraznit růžově, ale pak jsem si řekla, že nebudu dělat ošklivého plagiátora. :-D

[Smazaný komentář] To rozhodně. :-P

7 Lomeril Lomeril | Web | 13. dubna 2011 v 9:26 | Reagovat

Ahojííík! Máš heský dess, nechceš spřátelit? A koukneš pls na můj bloqísek? A můžeš mi hlásnout? MucQ!
Dobře, to byl vtip. Přiznávám se, že v začátcích svého blogování jsem tohle taky dělala, ale rychle jsem z toho vyrostla. Stačilo, když to jednou někdo udělal mně.
Bohužel, často je to jediný komentář, který se mi pod novou kapitolou objeví. Sice vím o pár lidech, kteří čtou, ale nemají moc čas komentovat, ale stejně to zamrzí.
S relativně nízkou návštěvností se potýkám snad od založení blogu, ale zase si říkám, že je lepší mít deset lidí, kteří si aspoň přečtou nějaký článek, než pět set, kterým je celý blog v oněch místech, která si můžeme vytřít čísílkem na počítadle.
P.S. Co se týče vzhledu, ještě bych dodala: Čitelnost! Už jsem se setkala s krásnými temnými designy, kde ale šedé písmo na černém pozadí bylo čitelné jen po označení kurzorem.

8 Gabriella Gabriella | Web | 13. dubna 2011 v 9:40 | Reagovat

Někteří lidi umí zajímavě popsat svůj den,ale jak si řekla povětšinou převažují ti,co nám oznamují, jaké hodiny ve škole měli a podobně. Bohužel.

9 Bylinka Bylinka | Web | 13. dubna 2011 v 9:42 | Reagovat

:-) Jasné a výstižné. Zachytilas realitu takovou, jaká je. Nejlepší je dle mého si malých holčičeQ nevšímat, ony z toho vyrostou :)) Mě naopak baví hledat kvalitní blogy a o to víc vyniknou mezi takovými blogísQy :-) A já osobně mám stokrát radši komentáře, než návštěvnost, takže nějaké obíhání blogů a lepení reklam do komentářů jsem nikdy nepraktikovala :)

10 Lady December Lady December | Web | 13. dubna 2011 v 10:27 | Reagovat

Užitečný článek, škoda jen, že ti co se jich to nejvíc týká si to jen tak nepřečtou. To je na ně moc písmenek.

11 Cirrat Cirrat | Web | 13. dubna 2011 v 10:32 | Reagovat

[6]: Šlohla jsem ti to do svýho článku :)

12 Mya Mya | 13. dubna 2011 v 10:41 | Reagovat

S celým článkem souhlasím, až na ten úvod, já si opravdu bloguju spíše pro sebe než proto, že by to měl někdo číst :D
A vážně si nemyslím, že by mě to po čase mělo přejít, protože to už trvá celé 3 možná 4 roky :)
Tím samozřejmě dokazuji, že moje návštěvnost je skoro nulová, ale jaksi moje žíly mi to netrhá :D
Jinak ale opravdu pěkně napsané.

13 vencisak vencisak | Web | 13. dubna 2011 v 11:32 | Reagovat

dnes už jsem napsal asi 5 mailů s obsahem souhlas, tak přidám i souhlasný komentář pod tvůj článek...

jestli ten blog není jen uzavřené vakuum, kam chodí pouze ostatní bloggeři, reální kamarádi a náhodní turisté skrze vyhledávače...

14 Bruneta Bruneta | Web | 13. dubna 2011 v 12:59 | Reagovat

Musím souhlasit. Když jsem četla odstavec o reklamách, začala jsem se stydět. Chvíli to trvalo, než jsem se dostala do nynější podoby blogu. A nějaká ta reklama mi možná ulítla...
I přes to, že jsem v KS a snažím se být aktivní, jsem ráda, když ke mě zabloudí pár poustevníků, kteří se po čase vrátí. Zahřeje to u srdce, když si tvůj článek někdo přečte a okomentuje vlastními zkušenostmi. :)
Jestli nic jiného, většinu lidí odradí moje celá přezdívka :D
Pěkný článek. :)

15 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 13. dubna 2011 v 13:40 | Reagovat

[7]: Na to jsem nepomyslela, čitelnost je důležitá a potom samozřejmě jistá přehlednost. Desetmiliónů rubrik a rozcestníků taky není fajn. :-)

[8]: Tak, tak. ;-)

[9]: Tak u komentářů aspoń má člověk, jakž takž přehled kdo to četl a jak se mu to líbilo. Číslo na počítadle, toho tolik nevypoví. :-)

[10]: No, jo no, ale třeba budou mít slabou chvilku. :-D

[11]: Koukám, koukám, je to čest. :-)

[12]: Je to napsané pro lidi, kteří chtějí svou návštěvnost zvýšit. Kteří chtějí být vidět. Proti blogování pro radost nic nemám. ;-)

[13]: Těžko říct, většinou tady komentují jenom blogeři a známí, takže se těžko dohledává zbytek. Ono - jak se jinak dostat na jakýkoliv web než přes vyhledávač. Jedině přes banner, nebo přes doporučení. Takže je to fuk. :-)

[14]: Děkuji, musím se k tobě podívat. :-)

16 Le fille Ash Le fille Ash | E-mail | Web | 13. dubna 2011 v 14:38 | Reagovat

Děkuji, moc jsi mi pomohla! :-) Já si na svoji návštěvnost nemohu stěžovat, ale také ji nemohu nějak moc chválit (vše může být horší, ale také lepší...)
Ale návštěvnost mne tak nezlobí. Spíše to, že i když mám na blogu třeba 30 návštěv, tak snad jen 10% z nich napsalo nějaký komentář....
Ale to nevadí. přecejen jsem stále ještě nováček ;-) To se snad časem zlepší...

17 Sussanah de Silva Sussanah de Silva | Web | 13. dubna 2011 v 14:43 | Reagovat

dělám si tu reklamku, koukni ke mě prosím :-D

článek jsem ovšem četla a jako vždy je skvěle napsanej =)

18 ratuska ratuska | Web | 13. dubna 2011 v 15:02 | Reagovat

Musím se zamyslet, jestli můj blogový deníček není moc deníčkovský :-/. Máš samozřejmě ve všech bodech pravdu a doufám, že si to přečte hodně lidí, kteří by si to přečíst měli...

19 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | 13. dubna 2011 v 16:18 | Reagovat

Krýgly? U traverzy, kde.
Jediné, s čím mnohonásobně nesouhlasím je, že komentář bez vyplněné kolonky webu je na houby. Je snad tento komentář na houby, když obsahuje tuto informaci? :-D

20 nel-ly nel-ly | Web | 13. dubna 2011 v 17:30 | Reagovat

Mám ráda blogy, které hezky vypadají a hezky vypadat znamenají třeba jen sladěné barvy, můj blog byl nedávno několik dní úplně bez obrázků, prostě jen barevé čáry a to nejjednodušší, co zvládne každý - tedy pokud není barvoslepý
Například u AK jsem nikdy nechápala, jak můžou mít autorský blog, když vzhled (který, co si budeme povdíat zaujme jako první - pozitivně či negativně) si někde jen tak stáhli, chápu, že ne každý to umí, ale já ho před rokem dělala v malování :-D
jsem zvyklá číst na blozích fanfiction a fantasy povídky a k tomu prostě ty laye "na jedno brdo" patří a mě se líbí, ale jinak naprosto souhlasím...

co se týče reklamy, není nic jednoduššího, než si článek na blogu přečáíst a okomentovat nějak inteligentně, já osobně blogy lidí, co mi něco takhle napíšou nejen, že kliknu, ale ještě si je projdu...

dokonalý článek, mělo by to být jedno z mnoha blogových desater pro sortu lidí... no, však je známe.. které to stejně nikdy nedojde

21 Fantaghira Fantaghira | Web | 13. dubna 2011 v 19:20 | Reagovat

Já bych si klidně článek s názvem "Tak jsem napsala něco o lécích..." přečetla, ale to ze mě mluví "profesionální" deformace :-D
Deníček bych psát nemohla. Před dávnými časy jsem zkoušela ten klasický na papír, ale nikdy jsem to nevydržela déle než týden.
Komentáře typu "koukni ke mně a neber to jako reklamu" jsou k smíchu. Nikdy jsem nepochopila k čemu je mít pětset lidí na počítadle a žádný komentář, ale holt to někoho naplňuje...

22 KadetJaina KadetJaina | Web | 13. dubna 2011 v 21:11 | Reagovat

AcHoojíííQ, podívásh se na mhůj blogísek? Mám tam extra super kchůl šlánešky :****
Ano, miluju reklamy :D Jak se říká: Dobrý komentář je nejlepší reklama.
Co se týče blogů, většinou čtu první články a když mě zaujmou, pak se vracím. Když se blog hemží obrázky, taky se ráda kouknu, ale už tam nejsem každý den na lovu, protože blog nic nového nepřinese... Ačkoliv to jsem pochopila sotva nedávno, když jsem začala pracovat i já jinak (že bych fakt dospívala? Inu, osmnáctka se blíží :-?)
Designy zaujmou, ale vzhled není důlěžitý, obsah mluví za víc.

23 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 13. dubna 2011 v 22:05 | Reagovat

[16]: Za málo. :-) 10% komentujících je stále ještě dobré, zkus nějaké kontroverznější téma, o kterém se dá dikutovat. :-)

[17]: Děkuji. MucQ :-P

[18]: No, to nevím. :-D

[19]: Spíš jsem to myslela z pohledu člověka, který si chce udělat pomocí komentáře reklamu. ;-)

[20]: Přesně tak , nedojde. No, u fanfiction je to něco jiného, tam člověk musí mít hlavně layout s motivem, o němž píše. Aby vzbudil pozornost fandů, kteří podobný druh povídek vyhledávají. Nebo něco obecně kýčovitě hezkého, co se jim bude líbit.

[21]: Taky to nechápu. :-D No, deformace, profesí to je něco jiného. :-D

[22]: Asi ano, i když většina první hledí  právě na vzhled a podle toho se rozhoduje, zda se začte. :-)

24 Edith Holá Edith Holá | E-mail | Web | 13. dubna 2011 v 23:10 | Reagovat

Pořád doufám, že aspoň u mých oblíbených nejde jen o tu návštěvnost. A mně snad také ne :-) Vybírám si blogery podle blogomonů, jak napsala Cirrat a ostatním se snažím vyhýbat. Při sestavování žebříčku na TT ty pro mě se špatnými blogomony otevřu a rychle zase zavřu.

25 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 13. dubna 2011 v 23:19 | Reagovat

[24]: Cirrat to vystihla dobře. :-D
Tak vzhledem k tomu, že píšeš všeobecně dost zajímavé články a že pod nima lidi diskutují si myslím, že k tobě lidi chodí hlavně na ně. :-)

26 Anička číslo dvje Anička číslo dvje | E-mail | Web | 14. dubna 2011 v 14:29 | Reagovat

Já navíc nesnáším to, když na nějaký blog autor začne psát: Komentujte mi články! nebo: Ach jo, vy zase nekomentujete, asi skočím z mostu! /jen ať si skočí, o jednoho idiota míň/

27 Dubious cat Dubious cat | Web | 14. dubna 2011 v 17:34 | Reagovat

Tohle je velmi  dobrý článek shodující se i s mým myšlením. Kdyby tak každý přemýšlel o tom, má -li co říct, to by byl osice nejméně o polovinu blogů méně,ale za to snad lepších...
Mimochodem- s tím ,že ti obrázek k TT barvy u mě na blogu nešel načíst bohužel asi nic neudělám, před chvilkou mi ale šel.. Nicméně jsem si vzala k srdci tvůj komentáři o textu- ač design teď moc nefunguje, upravila jsem to tak, aby se dalo alespoň číst:)( Tímto tě nenutím, abys mi zvedala "návštěvku", pouze chci abys věděla, že tvá písmenka byla vyslyšena:))

28 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 14. dubna 2011 v 19:20 | Reagovat

[26]: Tak lidé většinou nekomentují, když k tomu nemají co říct, žejo... :-D

[27]: Skvělé, obrázek se mi už načetl, ale předtím fakt zlobil. Dneska mi to tak dělá skoro všude, takže chyba bude buď na mém přijímači nebo někde v Galeriích blog.cz. :-(

29 agrrr agrrr | Web | 15. dubna 2011 v 12:07 | Reagovat

Článek pravdivý a 100% osobitý, tedy temnoidní ;-, takže se četl jedním dechem.

Musím ale za sebe říct, že vysoká návštěvnost je pro mě nepodstatná. Jako blogo-člo...efrítek jsem spíš ráda, když se mi daří udržet si své pravidelné čtenáře. ;-)

30 Lukáš Lukáš | Web | 15. dubna 2011 v 12:59 | Reagovat

Tak po delší době vidím opravdu pěkný blog. Působivé. :-)

31 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 15. dubna 2011 v 13:32 | Reagovat

[29]: To ano, okruh pravidelných čtenářů je nejdůležitější. Ale myslím, že když se bude člověk chovat přibližně tak, jak jsem tu nastínila, určitě si ten okruh získá. :-)

[30]: Děkuji. :-)

32 Katie Katie | Web | 16. dubna 2011 v 16:30 | Reagovat

Jojo, vidím, že autorské a zajímavé blogy dosud nevymizely a to je dobře.

Bloguji už zhruba druhým rokem, ale nikdy jsem se nesnížila k psaní takovýchto reklam či dokonce blogu. Možná to bude tím, že ve 13 jsem již nějaký rozum měla a doteď se nevytratil. Nikdy jsem neměla potřebu psát takové trapné texty. Už od malička jsem takový uzavřený člověk a ikdyž internet není reálný život, nikdy jsem sem nevydala svou duši, která je svým způsobem zaplněna vším tím, co si nechávám pro sebe.

33 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 16. dubna 2011 v 17:05 | Reagovat

[32]: To je dobře. :-) Děkuji. :-)

34 Vysmátá Vysmátá | Web | 17. dubna 2011 v 21:54 | Reagovat

na blog.cz jsem tři roky. Je to možná málo, možná hodně, ale vím že mi kdysi těch 500 na počítadle dělalo sakra dobře. Teď mi dělá krásně 35 ale deset komentářů k tématu. Trochu mě mrzí jak jsou všichni líní číst dlouhé články. Nebo možná jen dlouhé povídky. Momentálně mám na blogu dlouhatánský scénář a přečetli ho všehovšudy dva lidé :D
Smutné je pro mě zjištění, že můj blog je jen dalším blogem nějaké náctileté holky. Nikoho neoslovil, chybí mi komunita do které by se zařadil. Dalo by se říct že ty, Sikar, Stvoření, Taychi, pavel, cirrat a x dalších tvoříte takový jeden malý nepsaný klubík, do kterého většina autorštějších touží patřit. Zda je to můj přípd nevím, jde mi spíš o zpětnou vazbu než o nové kamarády-ne lžu, jde mi o nové kamarády. Nebo alespoň lidi s podobnými zájmy. Uklidňuji se tím, že alespoň víc žiju svůj skutečný život, který nekončí kliknutím na křížek v pravém horním rohu monitoru xP

35 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 17. dubna 2011 v 22:59 | Reagovat

[34]: To je důležitější, než internetové kluby. :-) Náhodou tvá přezdívka je docela známá. :-)
2 komentující lidé je ještě dobré skóre, co by za to některé nebohé opuštěné povídky daly. ;-)

36 Vysmátá Vysmátá | Web | 18. dubna 2011 v 15:25 | Reagovat

[35]: známá je jen díky tomu že jsem byla do AK přijata první novým způsobem :D já si iluze nedělám :D

37 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 18. dubna 2011 v 16:09 | Reagovat

[36]: I to se počítá, znáš to. :-)
Ale tvoji přezdívku si pamatuju už z dřívějška, je taková hodně osobitá. :-)

38 Vysmátá Vysmátá | Web | 19. dubna 2011 v 14:33 | Reagovat

[37]: Pak tedy děkuji :))

39 Thalia Thalia | Web | 12. května 2012 v 11:08 | Reagovat

Spadla mi na hlavu traverza :D Ty mi dáváš.. určitě dobrý článek, nesnáším komentáře typu "Ahojky, obíhám" protože je to prakticky k ničemu.

40 Tereza Matoušková Tereza Matoušková | E-mail | Web | 12. května 2012 v 15:30 | Reagovat

[39]: Asi tak. :-)

41 sildenafil sildenafil | E-mail | Web | 23. dubna 2015 v 22:45 | Reagovat

Hello!
<a href="http://viagra4sildenafil.com/">sildenafil</a> , <a href="http://cialis4tadalafil.com/">tadalafil</a> ,

42 Executor Executor | E-mail | Web | 14. prosince 2015 v 20:13 | Reagovat

Neide iba o názvy článkov... mňa pomerne často odrádza, keď keď z názvu rubriky neviem, čo od nej čakať. Napr. "Zo špeciálneho súdka" znie ako príspevky o pive, ale v praxi (žiaľ :D ) pod tým nájdeme vždy niečo iné. Takisto je to so štruktúrou rubrík... preklikávať sa zakaždým cez 3 rázcestníky je cez moju mieru trpezlivosti a to si nemyslím, že jej mám málo. :-D Inak klobúk dole, že sa Ti chce reagovať aj na také veľké množstvo komentárov. Ja osobne to beriem tak, že príliš veľa pozornosti by mi zas odoberalo čas, ktorý by sa dal využiť na tvorenie ďalších textov, takže neide o počet čitateľov, ale o to aby medzi nimi bolo čo najviac tých, ktorým to niečo dá. Nerozumiem, prečo sa snažia písať aj ľudia, ktorí na to nemajú dosť myšlienok, nechápem ako niekomu môžu dôjsť nápady. Možno by mal skúsiť miesto vyjadrovania sa k téme zbierať myšlienky, ktoré im napadnú sami a potom ich v článkoch spájať pod spoločnou témou... tak to robím ja, budujem články od spodnej úrovne nahor.

43 viagra viagra | E-mail | Web | 20. října 2016 v 11:38 | Reagovat

Hello There. I found your blog using msn. This is a really well written article. Ill make sure to bookmark it and return to read more of your useful information. Thanks for the post. I will definitely return.

44 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | 21. října 2016 v 12:38 | Reagovat

Tormoxin 500mg Cod Next Day Delivery in Hartford

45 order_cialis order_cialis | E-mail | Web | 22. října 2016 v 2:25 | Reagovat

Today, while I was at work, my sister stole my apple ipad and tested to see if it can survive a 30 foot drop, just so she can be a youtube sensation. My apple ipad is now broken and she has 83 views. I know this is entirely off topic but I had to share it with someone!

46 for for | E-mail | Web | 26. října 2016 v 6:51 | Reagovat

Real nice design and great articles, nothing else we want

47 viagra viagra | E-mail | Web | 27. října 2016 v 15:21 | Reagovat

Thank you for another informative website. Where else could I get that kind of info written in such a perfect way? I've a project that I am just now working on, and I have been on the look out for such information.

48 without without | E-mail | Web | 29. října 2016 v 7:29 | Reagovat

Howdy very nice web site!! Guy .. Excellent .. Superb .. I'll bookmark your web site and take the feeds additionallyI am glad to search out so many helpful info here in the put up, we want develop more techniques in this regard, thanks for sharing.

49 fast fast | E-mail | Web | 7. listopadu 2016 v 22:47 | Reagovat

I'm really enjoying the design and layout of your website. It's a very easy on the eyes which makes it much more pleasant for me to come here and visit more often. Did you hire out a designer to create your theme? Excellent work!

50 online online | E-mail | Web | 23. listopadu 2016 v 14:49 | Reagovat

Because here is a list of multiplayer games

51 discount_cialis discount_cialis | E-mail | Web | 24. listopadu 2016 v 10:11 | Reagovat

This is really attentiongrabbing, You're a very professional blogger. I have joined your rss feed and sit up for in search of extra of your fantastic post. Also, I have shared your site in my social networks!

52 discount_cialis discount_cialis | E-mail | Web | 24. listopadu 2016 v 23:39 | Reagovat

omg! cant picture how quick time pass, after August, ber months time already and Setempber may be the 1st Christmas season in my location, I genuinely really like it!

53 viagra_dosage viagra_dosage | E-mail | Web | 29. listopadu 2016 v 15:14 | Reagovat

Your goal is to breed all the different dragons available to you

54 Smithc316 Smithc316 | E-mail | Web | 22. března 2017 v 2:39 | Reagovat

I feel that is among the so much significant information for me. And i'm glad studying your article. However should observation on few general issues, The website taste is ideal, the articles is in point of fact excellent  D. Just right activity, cheers bkfeefgdcdbkgeek

55 viagra viagra | E-mail | Web | 5. dubna 2017 v 15:20 | Reagovat
56 prix prix | E-mail | Web | 6. dubna 2017 v 2:38 | Reagovat
57 of of | E-mail | Web | 11. dubna 2017 v 13:29 | Reagovat

Consult your doctor or pharmacist for more how much does http://clia2online.com/ ,  cost cvs details.

58 for for | E-mail | Web | 11. dubna 2017 v 17:43 | Reagovat

In other factors http://www.erectilepharm11.com/wp/ ,  side effects for men as opposed to Taiwan by work effects.

59 viagra viagra | E-mail | Web | 14. dubna 2017 v 2:59 | Reagovat
60 cialis cialis | E-mail | Web | 15. dubna 2017 v 6:16 | Reagovat
61 cialis cialis | E-mail | Web | 20. dubna 2017 v 6:23 | Reagovat
62 professional professional | E-mail | Web | 20. dubna 2017 v 9:51 | Reagovat
63 buy_cialis buy_cialis | E-mail | Web | 21. dubna 2017 v 22:41 | Reagovat
64 generico generico | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 12:49 | Reagovat
65 CialisEffek CialisEffek | E-mail | Web | 23. dubna 2017 v 23:41 | Reagovat

cialis generic europe

      <a href=http://cialisforsalenrx.com/>cialis cheap</a>

    <a href="http://cialisforsalenrx.com/">buy cialis online</a>

    cheap cialis in new zealand

66 cialis_online cialis_online | E-mail | Web | Úterý v 9:00 | Reagovat
67 ViagEffek ViagEffek | E-mail | Web | Čtvrtek v 1:40 | Reagovat

generic viagra cialis online

      <a href=http://buyviagraonlinezrx.com/>buy viagra</a>

    <a href="http://buyviagraonlinezrx.com/">buy viagra</a>

    generic viagra uk

68 AlexeyEffek AlexeyEffek | E-mail | Web | Včera v 23:09 | Reagovat

shoulditaketwocialis

      <a href=http://onlinecialiszrx.com/>cialis online</a>

    <a href="http://onlinecialiszrx.com/">buy cialis online</a>

    i use it usa generic cialis

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama