Papírová pavučina

5. září 2016 v 1:26 | Tereza Matoušková |  Aktuality
ihočeský klub hororu, sci-fi a fantasy (HSF) pořádá každoročně literární soutěž, ze které vzejde tištěný sborník. Ani letošní ročník nebyl výjimkou. Tentokrát jsem zasedla v přísné porotě i já. Jak to dopadlo?


Sborník se opět dělí na dvě části - soutěžní a klubovou. Klubovou bohužel nemám přečtenou, ale objevují se v ní známé firmy, takže určitě neprohloupíte.
Co se týče soutěžích. Nejvíce mě potěšilo, že se v první trojce umístil Martin Maniaque, kterého dlouhodobě sleduji a držím mu palce. (Jeho povídku bezpečně poznám už od druhého ročníku New weirdu) a Helena Drdlová, která navštěvuje moje brněnské literární dílny (ale její povídky nepoznám, takže mě nemůžete vinit z nepotismu). Povídky od obou autorů najdete ve sborníku a věřím, že si je užijete stejně jako já.

Ve sborníku najdete i můj chmurný podmořský kraťas se Zorenou, který je inspirovaný skutečnými událostmi z konce 19. století. Knížku si můžete zakoupit přímo na stránkách nakladatelství Epika.

Protože tomuto projektu neskutečně fandím, udělali jsme si s rodinou i výlet na budějovický křest. Takže tady máte na závěr pár momentek. :-)
Mějte se krásně,

Temnářka
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Matěj Matěj | Web | 18. září 2016 v 12:19 | Reagovat

...všechny povídky spáleny :D ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama